Virtual Athletics League (VAL) jedna z najbardziej aktywnych i popularnych lig eSportu VR organizuje w najbliższym czasie trzy turnieje w grę Elven Assassin z sumaryczną pulą nagród $1100!
Terminy zawodów podajemy poniżej:
Sobota 12 września o godzinie 19 -> pula nagród $100
Sobota 12 września o godzinie 21 -> pula nagród $200
Niedziela 13 września o godzinie 18 -> pula nagród $800
Jeśli jesteście zainteresowani to istnieje możliwość wzięciu udziału w tych turniejach w naszym salonie.
Wystarczy że zgłosicie się do nas a my przeprowadzimy za was proces rejestracji jak również umożliwimy wam skorzystanie z naszych gogli VR.
Stawka za korzystanie z gogli jest taka sama jak za grę w naszym salonie
Liczba graczy w naszym salonie jest ograniczona do 8 osób także nie czekajcie do ostatniej chwili abyście zdażyli z rejestracją jak również z rezerwacją miejsca w salonie
Na dole więcej informacji na temat turnieju jak również samej ligi VAL.

Szczegóły turnieju:

Turniej będzie finałem PvP!
Kiedy turniej się rozpocznie, wszyscy gracze zostaną podzieleni na 4-osobowe pokoje, 50% najlepszych graczy z pokoju przejdzie do następnej rundy, aż zostanie tylko 1 pokój, z którego najlepszy gracz zostanie zwycięzcą. Jeśli w pokoju jest 3 lub 4 graczy, 2 najlepszych graczy przejdzie do następnej rundy.
Turnieje zostaną zaplanowane przy użyciu oprogramowania turniejowego w grze dostarczonego przez studio Wenkly.
Wszystkie turnieje będą rozgrywane na serwerze USA.
Wszyscy gracze zagrają na mapie PvP.
Oficjalna strona turnieju wraz z jego zasadami: Regulamin i zasady turnieju

Virtual Athletics League

Podwaliny pod Virtual Athletics League (VAL) zostały położone w 2016 roku z Virtualities, salonu gier w Salt Lake City, ale liga nie nabrała tempa, dopóki nie zasponsorowała międzynarodowego turnieju Beat Saber, który odbył się na całym świecie w sierpniu 2018 r. VAL nadal rozwijany jest przez właścicieli salonu VR, którzy chcą zapewnić graczom miejsce do spotykania się, dołączania do drużyn oraz uczestniczenia w konkursach i innych wydarzeniach.
Virtual Athletics League niedawno zatrudniła Brada „SL33PY” Atkinsa jako dyrektora ligi i operacji. Atkins jest doświadczonym komentatorem i administratorem ligi, który intensywnie pracował z VR Master League i działaniami związanymi z budowaniem społeczności.
Więcej informacji:
strona internetowa Virtual Athletics League

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *