Urodziny w VR!

Zorganizuj urodziny swojemu dziecku w oryginalny sposób! Pozwól mu w ten wyjątkowy dzień zobaczyć Kosmos, głębiny Oceanu czy Afrykańską sawannę.

Mamy ponad 50 najlepszych aplikacji VR w tym gry multiplayer w postaci strzelanek, wyścigów, gier fabularnych czy muzycznych.

Zaproś nawet do 16 gości, a my zajmiemy się przygotowaniem atrakcji, poczęstunku wraz z tortem oraz zapewnimy opiekę nad solenizantem i jego goścmi!

Oaza VR Urodziny
Urodziny w VR

W naszym salonie zapewniamy dzieciom świetną zabawę przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Dzieci mają możliwość doświadczenia wielu atrakcji takich jak:

pojedynki na miecze świetlne w grze Star Wars czy też zagranie w grę Minecraft w VR, 

pływanie z rybkami, delfinami, fokami, żółwiami czy rekinami

podróżowanie w Kosmosie i obejrzenia jak wygląda Księżyc, Słońce, Mars, Wenus i inne planety Układu Słonecznego

malowanie i tworzenie rzeźb w 3D w prosty i przyjemny sposób

zwiedzanie afrykańskiej sawanny wraz z żyrafami, słoniami czy zebrami

Ponadto zapewniamy jedzenie i napoje zgodnie z życzeniami naszych klientów jak również różnego rodzaje zabawki (klocki, lalki, roboty), którymi można bawić się w naszym drewnianym domku przygotowanym specjalnie dla dzieci.

Chętnie podejmiemy się również spełnienia innych nietypowych pragnień urodzinowych dzieci!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie oraz wycenie.

Oferta urodzinowa – kliknij aby pobrać

Menu jedzeniowe – kliknij aby pobrać

Zamów voucher urodzinowy!

Szukasz niebanalnego prezentu, ale nie wiesz co się spodoba bliskiej Ci osobie? Podaruj jej wejście do magicznego świata wirtualnej rzeczywistości! Dziękie naszemu voucherowi urodzinowemu, będzie mogła wybrać sobie dowolne gry lub doświadczenia w wirtualnej rzeczywistości spośród ponad 40 różnych aplikacji VR! Możesz wybrać voucher na 1, 2, 5 lub nawet 10 godzin!
Rozrywka Gry VR Warszawa
Przewiń do góry
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.