Symulacje

Chcesz zobaczyć jakie to uczucie wyskoczyć z samolotu czy też wspinać się na największe szczyty?

W naszym salonie masz możliwość spróbowania ekstremalnych doznań bez konieczności ryzykowania swoim zdrowiem!

Sprawdź nasze symulatory skoków ze spadochronem, wspinaczki, przejścia nad przepaścią czy rollercoastera

Job Simulator

A gdyby tak roboty zastąpiły ludzi w wykonywaniu pracy? Jesteście ciekawi, czy szefem kuchni albo sprzedawcą w sklepie może być maszyna? W aplikacji Job Simulator można właśnie z perspektywy robota zmierzyć się z wyzwaniami codziennego dnia pracy. Nałóż gogle wirtualnej rzeczywistości, wybierz zawód dla siebie – robota i baw się dobrze!

Czas trwania:

15 minut lub dłużej

Gatunek

Symulacja / Komedia

Ilu graczy

1 gracz

Epic Rollercoasters

W Epic Roller Coasters poczujesz się jak na prawdziwej kolejce górskiej z grafiką na wysokim poziomie i symulacją opartą na fizyce. Będziesz jeździć w górę i w dół, widząc wszystko wokół siebie dzięki naszym możliwościom widzenia dalekiego zasięgu! Możesz wspólnie razem ze znajomymi doświadczyć ekstremalnych przejażdżek z dinozaurami czy zombie.

Czas trwania:

5 minut lub dłużej

Gatunek

Symulacja / Adrenalina

Ilu graczy

1-2 graczy

Richie's Plank

Stoisz na descena wysokości 80 pięter. Drżą Ci kolana, wilgotnieją dłonie. Czy dotrwasz do końca? Richie’s Plank pozwoli Ci doświadczyć niemożliwego. To krótka przygoda, która zapewni rozrywkę Twoim przyjaciołom i rodzinie. Richie’s Plank Experience powstało z myślą o rozrywce w wirtualnej rzeczywistości w gronie przyjaciół i rodziny. To krótkie doświadczenie, które wywołuje ogromne emocje–ekscytację, strach i radość.

Czas trwania:

5 minut lub dłużej

Gatunek

Symulacja / Adrenalina

Ilu graczy

1 gracz

Przewiń do góry
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.