Historia Warszawy w trakcie II wojny światowej w wirtualnej rzeczywistości!

Zapraszamy do obejrzenia 45 minutowego wirtualnego spaceru po Warszawie w latach 1939-1945. Jest to aplikacja historyczna w wirtualnej rzeczywistości której celem przybliżenie historii oraz życia mieszkańców Warszawy poczynając od końca okresu międzywojennego, poprzez okres wojny, w tym obronę Warszawy, czasu okupacji niemieckiej, powstanie w Getcie Warszawskim oraz powstania warszawskiego, kończąc na procesie odbudowy Warszawy.

Aplikacje można zobaczyć kompletnie za darmo w naszym salonie!

Stworzoną przez nas aplikację można obejrzeć za darmo w naszym salonie Oaza VR w Warszawie na Wilanowie – ul. Branickiego 16. Zapraszamy do rezerwowania wizyty w naszym salonie. Wystarczy podczas dokonywania rezerwacji wybrać „Aplikacja o historii Warszawy” i będą mogli Państwo za darmo skorzystać z gogli VR pokazujących 45-minutowy spacer. Aby zarezerwować kliknij przycisk poniżej

Aplikacje można pobrać również za darmo na własny sprzęt VR

Aplikacja jest dostępna na goglach Oculus Quest 1 i Quest 2 oraz HTC Vive oraz Vive Pro. Kliknij tutaj aby pobrać poradnik jak pobrać i zainstalować aplikację na Oculus Quest 1, Quest 2, HTC Vive oraz HTC Vive Pro. Link do aplikacji na Oculus Quest 1 oraz 2  Film został stworzony we współpracy z Narodowym Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

Napisz do nas

Dane kontaktowe

Adres:
ul. Adama Branickiego 16
Warszawa, 02-972
Tel: 883988814
E-mail: kontakt@oazavr.pl
Poniedziałek: 12:00 – 22:00
Wtorek – Niedziela: 10:00 – 22:00

Znajdź nas na:

Wskazówki jak dojechać do Oazy:

Autobusami lini 522 i 217 wysiadając na przystanku „Świątynia Opatrzności Bożej 01”.

Jeśli wybierają Państwo przyjazd samochodem przed lokalem oraz w pobliżu budynku znajdują się miejsca parkingowe.

© 2020 Oaza VR
Przewiń do góry
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.