Wynajem zestawów VR

Wypożycz gogle VR w naszym salonie! W naszej ofercie posiadamy najlepsze na rynku bezprzewodowe gogle VR – Oculus Quest 1 & 2. W skład każdego zestawu wchodzą oczywiście dziesiątki gier i aplikacji, w tym Beat Saber, Elven Assassin i wiele innych gier!

Odbierz sprzęt nawet tego samego dnia z naszego punktu I ciesz się wielogodzinną zabawą z VR

Dwa zestawy do wyboru

Oculus Quest 1

Autonomiczne i bezprzewodowe gogle VR które całkowicie zrewolucjonizowały rynek wirtualnej rzeczywistości i pobiły wszelkie rekordy sprzedaży!

Koniec z podłączaniem sprzętu kablem do komputera i rozstawianiem stacji bazowych – włącz gogle jednym przyciskiem i od razu zacznij grać.

Aby zagrać na Oculus Quescie nie jest wymagane posiadanie komputera! Możliwe jest jednak podłączenia do PC jeśli chcemy zagrać w gry PC VR.

Oculus Quest 2

Druga generacja Oculus Quest to najlepsze obecnie na rynku bezprzewodowe gogle VR!

Lepsza jakość obrazu, lżejsza obudowa i mocniejszy procesor to rzeczy które zostały poprawione w Oculus Quescie 2 w porównaniu do jego poprzednika.

Podobnie jak w przypadku Oculus Quest 1 tak i ten sprzęt nie wymaga podłączenia do komputera. Możliwe jest jednak podłączenia do PC jeśli chcemy zagrać w gry PC VR.

Kamizelka Haptyczna symulująca dotyk Woojer Vest Edge

Przenieś się w świat wirtualnej rzeczywistości razem z kamizelką haptyczną i poczuj na sobie powiew wiatru, przelatujące w powietrzu kule przeciwników i uderzenia basów Twoich ulubionych piosenek!

Oglądaj swoje ulubione filmy akcji, przeżywając wybuchy, muzykę i budowane napięcie na swojej skórze, dzięki połączeniu kamizelki z Twoim telewizorem lub komputerem! 

Po prostu podepnij swój telefon, komputer, tablet, gogle VR – jakiekolwiek urządzenie z możliwością odtwarzania dźwięku i ciesz się wyższym poziomem odczuwania gier, muzyki i filmów!

W ramach usługi zapewniamy:

  • kompletny zestaw wybranych okularów VR
  • poradnik jak uruchomić sprzęt
  • poradę telefoniczną w celu rozwiązania problemu
  • dezynfekcję sprzętu
  • bogatą bibliotekę gier


Listę gier wraz z ich opisem znajdziesz na dole strony. Nie jest ona kompletna, jeśli chcesz się dowiedzieć czy mamy twoją ulubioną grę a nie ma jej na liście – skontaktuj się z nami! 

*Uwaga ! Lista gier może się różnić w zależności od wybranego zestawu VR. W celu zapoznania się z dokładną listą aplikacji na każdym zestawie VR zapraszamy do odwiedzenia podstron dotyczących wynajmu konkretnego zestawu lub kontakt pod adresem salon@oazavr.pl

W skład zestawu VR wchodzą:

  • Wybrane gogle VR z dwoma kontrolerami
  • Słuchawki firmy Sennheiser HD 4.40 BT
  • Powerbank Anker pozwalający na dodatkowe 4 godziny gry!
  • Specjalnie dostosowana opaskę dla lepszego komfortu noszenia headsetu  
  • Poduszka na twarz wymieniana po każdym kliencie

Zasady wynajmu

Po złożeniu zamówienia wymagane jest podpisanie umowy na wypożyczenie zestawu VR. Umowa zostanie dostarczona wraz ze sprzętem. Możecie ją pobrać tutaj – Umowa-wypożyczenia-sprzętu.docx

Wynajem symulatorów VR

Zapraszamy też do wynajmu takich zestawów jak:

– Bieżnie VR

-Symulatory lotów

-Symulatory Rajdowe VR

Wynajmujemy sprzęty razem z obsługą lub bez. Organizujemy też kompleksowe zlecenia na eventy wyjazdowe, konferencje czy imprezy integracyjne.

Napisz do nas na salon@oazavr.pl żeby dowiedzieć się o szczegóły

Napisz do nas