Twoja szkoła może otrzymać do 250 000 zł na zakup nowoczesnego sprzętu naukowego w postaci zestawów wirtualnej rzeczywistości, aplikacji edukacyjnych VR czy drukarek 3D!

Rządowy Program Laboratoria Przyszłości to ponad miliard złotych wsparcia na stworzenie nowoczesnych laboratoriów naukowych we wszystkich szkołach podstawowych w Polsce!

W ramach Laboratoriów Przyszłości szkoły mogą ubiegać się o bezzwrotną dotację w wysokości od 30 000 do 250 000 zł. Zobacz poniżej do kiedy można składać wnioski o dotacje oraz jaki sprzęt można zakupić w ramach tego programu. Dowiedź się również w jaki sposób nasza firma może pomóc Twojej szkole podczas realizowania programu Laboratorium Przyszłości.

Wysokość dotacji zależy od ilości uczniów w twojej szkole

<100 uczniów

30 000 zł

101-200 uczniów

60 000 zł

201-234 uczniów

70 000 zł

235< uczniów

+70 000 zł

Ważne daty:

  • początek października 2021 – ogłoszenie finalnej wersji katalogu wyposażenia i rozpoczęcie zgłoszeń szkół samorządowych oraz organów prowadzących,
  • 15 listopada 2021 – zamknięcie okna przyjmowania zgłoszeń szkół samorządowych,
  • 31 grudnia 2021 – ostateczny termin dla szkół samorządowych na wykorzystanie co najmniej 60% środków przyznanych w ramach wsparcia,
  • 31 sierpnia 2022 – ostateczny termin dla szkół samorządowych na wykorzystanie maksymalnie 40% środków przyznanych w ramach wsparcia,
  • 1 września 2022 – ostateczny termin na dostarczenie wyposażenia Laboratoriów Przyszłości. W życie wchodzi obowiązek posiadania wyposażenia podstawowego dla wszystkich szkół podstawowych.

Wyposażenie dla Twojej szkoły

Wyposażenie multimedialne – wizualizery i projektory

Zrealizuj program Laboratoria Przyszłości z

Oaza VR to polska firma z sektora skupiająca się na wykorzystaniu technologii w rozrywce i edukacji. Posiadamy kilka linii biznesowych:
– salony wirtualnej rzeczywistości pod marką Oaza VR – www.oazavr.pl
– dostarczamy dedykowane zajęcia edukacyjne w wirtualnej rzeczywistości do szkół podstawowych oraz licealnych
– dostarczamy sprzęt wirtualnej (VR) oraz rozszerzonej (AR) rzeczywistości, taki jak zestawy VR, okulary AR, systemy trackingowe, komputery dedykowane pod VR czy akcesoria haptyczne uczelniom, firmom czy instytucjom publicznym poprzez nasz sklep stacjonarny oraz internetowy www.sklepoazavr.pl
– prowadzimy platformę streamingowa KinoVR umożliwiając oglądanie wysokiej jakości filmów VR

Dostosowana oferta

Pomożemy wybrać dopasowane do potrzeb Twojej szkoły produkty, które spełniają wszystkie wymagania wskazane w projekcie. Istnieje również możliwość przetestowania sprzętu w jednym z naszych salonów Oaza VR!

Rzetelny Partner

Dostarczamy najwyższej klasy  sprzęt technologiczny -zestawy VR, drukarki 3D czy kamery do uczelni, instytucji publicznych czy korporacji. Zaufało nam już ponad tysiąc klientów, mamy nadzieję że Twoja szkoła również dołączy do tego grona.

Wsparcie Techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne podczas zakupu, instalacji sprzętu w szkole a także pełny serwis zakupionego sprzętu w ramach 2 letniej gwarancji realizowany przez naszych serwisantów w Polsce!

Szkolenie i obsługa 

Pomożemy Ci podczas procesu realizacji w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Nasi eksperci pomogą przeszkolić nauczycieli oraz uczniów a także pomogą w razie problemów technicznych. 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

laboratoriumprzyszlosci@oazavr.pl

Lub zadzwoń pod numer:

+48 780 445 388

Przewiń do góry
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.