Imprezy

Zorganizuj swoje urodziny w wirtualnej rzeczywistości!

Spędź swój wieczór kawalerski grając w najlepsze gry VR.

Zaplanuj wyjątkową imprezę firmową dla twoich współpracowników! 

W naszym salonie zapewniamy dzieciom świetną zabawę przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości. Dzieci mają możliwość doświadczenia wielu różnych atrakcji, takich jak: pływanie z rybkami, podróżowania w Kosmosiemalowanie i tworzenie rzeźb w 3D, zwiedzanie afrykańskiej sawanny lub wzięcie udziału w wyścigu na jednej z najpopularniejszych tras!

Kliknij w przycisk poniżej aby dowiedzieć się więcej!

Pokaż więcej

Organizacja wieczoru kawalerskiego nie należy do najłatwiejszych, ale dzięki wirtualnej rzeczywistości masz okazję wzbogacić swoją imprezę o coś wyjątkowego. Posiadamy 16 stanowisk VR, które pozwalają korzystać z licznego grona gier i aplikacji jak: przejażdżka rollercoasterem, skok z budynku z 80 piętra, gry muzyczne, wyścigi, strzelanki i walki bokserskie.

Kliknij poniżej aby dowiedzieć się więcej!

Pokaż więcej
Zorganizuj imprezę firmową w naszym salonie VR lub w wybranym przez ciebie miejscu! Zabawa, emocje i rywalizacja z kolegami i koleżankami z pracy są gwarantowane! Doświadczcie takich atrakcji jak: przejście deską nad przepaścią, skok ze spadochronem, przejażdzka rollercoasterem lub zagrajcie w gry muzyczne, strzelanki czy boks.

Kliknij poniżej aby dowiedzieć się więcej!
Pokaż więcej
W Oazie VR możesz zorganizować swoje urodziny, wieczór kawalerski, panieński oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Oferujemy również możliwość organizacji imprez firmowych czy integracyjnych dla studentów w naszym salonie lub w wybranym przez was miejscu.  Oferujemy ponad 50 gier i aplikacji w tym gry multiplayer w które można grać w wiele osób naraz. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas a pomożemy ci urządzić niezapomniany event! Oferujemy też wynajem stanowisk VR, które staną się doskonałą atrakcją na waszym wydarzeniu. Podróż po wirtualnej rzeczywistości pozwoli Tobie i Twoim gościom doświadczyć świata, w którym nie ma żadnych ograniczeń!  W naszym salonie organizujemy cyklicznie turnieje w gry VR jak Elven Assassin, Pavlov albo Beat Saber. Organizujemy również wspólne oglądanie koncertów na żywo i filmów w VR a także wydarzeń e-sportowych takich jak turnieje w League of Legends, CS:GO czy Dota 2. 

Obejrzyj mecze i wydarzenia sportowe na żywo w wirtualnej rzeczywistości. Oferujemy szeroki wachlarz imprez sportowych do obejrzenia,  w ofercie posiadamy między innymi mecze piłki nożnej, koszykówki, WWE, boks i wiele innych.

Pokaż więcej

Doświadcz koncertu twojej ulubionej gwiazdy muzycznej z perspektywy sceny. U nas obejrzysz dziesiątki koncertów i wydarzeń muzycznych na dużym ekranie, a wirtualna rzeczywistość sprawi że będziesz miał poczucie oglądania koncertu na żywo. 

Pokaż więcej

W naszej ofercie znajdziesz tysiące filmów i seriali dostępnych na Netflixie na dużym ekranie. Co więcej, współpracujemy z producentami sztuk teatralnych dzięki czemu w ofercie posiadamy znane polskie i zagraniczne sztuki teatralne. 

Pokaż więcej
Przewiń do góry
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.