Eventy

Doświadcz koncertu twojej ulubionej gwiazdy muzycznej z perspektywy piosenkarza!

Zobacz imprezę sportową z udziałem twojej drużyny z najlepszego możliwego miejsca!

Obejrzyj filmy, seriale i wydarzenia transmitowane na żywo z przyjaciółmi

W naszym salonie organizujemy cyklicznie turnieje w takie gry VR jak Elven Assassin, Pavlov czy Beat Saber. Organizujemy również wspólne oglądanie koncertów na żywo i filmów w VR a także wydarzeń e-sportowych takich jak turnieje w League of Legends, CS:GO czy Dota 2. Sprawdź najbliższe terminy tych wydarzeń na dole tej strony lub na naszym profilu FB.

W Oazie VR możesz zorganizować swoje urodziny, wieczór kawalerski czy inne przyjęcia okolicznościowe. Oferujemy również możliwość organizacji imprez firmowych czy integracyjnych dla studentów. Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas a pomożemy ci urządzić niezapomniany event w naszym lokalu!

Wydarzenia sportowe

Obejrzyj mecze i wydarzenia sportowe na żywo w wirtualnej rzeczywistości. Oferujemy szeroki wachlarz imprez sportowych do obejrzenia, w ofercie posiadamy między innymi mecze piłki nożnej, koszykówki, WWE, Boks i wiele innych. Pełna lista transmitowanych wydarzeń sportowych dostępna jest poniżej.

Koncerty

Doświadcz koncertu twojej ulubionej gwiazdy muzycznej z perspektywy sceny. U nas obejrzysz dziesiątki koncertów i wydarzeń muzycznych na dużym ekranie, a wirtualna rzeczywistość sprawi że będziesz miał poczucie oglądania koncertu na żywo. Pełna lista transmitowanych wydarzeń dostępna jest poniżej.

Filmy, seriale i sztuki teatralne

W naszej ofercie znajdziesz tysiące filmów i seriali dostępnych na Netflixie na dużym ekranie. Co więcej, współpracujemy z producentami sztuk teatralnych dzięki czemu w ofercie posiadamy znane polskie i zagraniczne sztuki teatralne. Pełna lista transmitowanych wydarzeń dostępna jest poniżej.

Najbliższe wydarzenia w Oazie VR

Weź udział w turnieju VR z nagrodami w Elven Assassin

Weź udział w turnieju VR z nagrodami w Elven Assassin

Wpadnij na turniej VR w grę Elven Assassin! Już 17 października o godzinie 17 odbędzie się turniej z nagrodami w…
Turniej w Eleven Assassins z pulą nagród $1100 już 12-13 września!

Turniej w Eleven Assassins z pulą nagród $1100 już 12-13 września!

Virtual Athletics League organizuje trzy turnieje w Elven Assassin z pulą nagród $1200! Zawody odbędą się w sobotę 12 września…

Wynajmij Oculus Quest z 16 grami z dostawą do domu!

Na nudę i brak rozrywki narzekają prawie wszyscy Warszawiacy, którzy w tym ciężkim okresie utknęli w domach. Z uwagi na…
Przewiń do góry
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.