Edukacja

Przyjdź z rodziną, aby wspólnie odkrywać otaczający nas świat w nieznany dotąd sposób!

Zostań częścią załogi Stacji Kosmicznej, poznaj układ planetarny i doświadcz stanu nieważkości

Przenieś się do niezgłębionej dżungli lub na dno oceanu i poznaj żyjące tam stworzenia

Naszym flagowym produktem są jedyne w Polsce, specjalnie stworzone zajęcia edukacyjne w VR, przygotowane przez naszą przyjazną oraz wyspecjalizowaną kadrę pedagogów i miłośników VR. Posiadamy ofertę edukacyjną jest skierowana do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, licealnych a także dla osób dorosłych i całych rodzin. Zajęcia są prowadzone przez osoby, które potrafią idealnie dopasować materiał do wieku i zainteresowań uczestników.

Poza zorganizowanymi zajęciami edukacyjnymi zapraszamy też do odwiedzenia naszego salonu na krótkie 15 lub 30 minutowe pokazy edukacyjne, w których dziecko będzie miało okazję założyć na chwilę gogle wirtualne rzeczywistości i zobaczyć na własne oczy Afrykę, Antarktydę, Kosmos i wiele, wiele innych miejsc! Posiadamy w ofercie również wiele reportaży, filmów dokumentalnych i innych materiałów edukacyjnych.

Nie możesz znaleźć na stronie odpowiednich pokazów dla swoich uczniów lub dzieci? Skontaktuj się z nami a odpowiemy na jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty edukacyjnej!

Zajęcia edukacyjne o Kosmosie i Malowaniu w VR​

Kosmos
Oaza VR

Termin: środy, piątek, sobota i niedziela

Dla dzieci w wieku 5-8 lat o godzinie 12

Dla dzieci w wieku 9-13 lat o godzinie 13.30

Podróżuj po kosmosie poznając najciekawsze fakty o planetach i gwiazdach naszego Układu Słonecznego. Podczas lekcji wyruszysz w podróż statkiem kosmicznym a my będziemy opowiadać o wszystkich planetach naszego Układu Słonecznego i ich księżycach. Dowiesz się dlaczego niektóre planety mają księżyce i jaka jest ich rola w stabilizacji klimatu, jak również czemu nie wszystkie planety mają wodę i dlaczego niektórę planety są gazowymi olbrzymami. Będziesz miał też możliwość manipulowania ustawieniami planet co pozwoli zrozumieć pory dnia i ruch planet dookoła Słońca. Zajęcia będą bardzo merytoryczne ale nie kosztem dobrej zabawy, ponieważ tylko to zapewni pełną koncentrację i pozwoli zapamiętać Ci przekazywane treści.

Po zajęciach z kosmosu  dzieląc się na zespoły wspólnie namalujemy planety i galaktyki w 3D. Malowanie w VR to nie tylko przyjemna rozrywka, ale przede wszystkim aplikacja, która rozwija zdolności plastyczne, motoryczne oraz kreatywność dzieci i młodzieży. Takie typu ćwiczenie pozwoli też na jeszcze lepsze utrwalenie wiedzy o Kosmosie. Pozwoli też na kooperację między uczniami, co będzie rozwijało umiejętności interpersonalne dzieci, co jest bardzo istotnym, lecz często pomijanym w szkołach, elementem rozwoju personalnego dzieci.

Zajęcia edukacyjne o Afryce i Antarktydzie

Oaza VR
Oaza VR

Termin: środy, piątek, sobota i niedziela

Dla dzieci w wieku 5-8 lat o godzinie 15

Dla dzieci w wieku 9-13 lat o godzinie 16.30

Podczas naszych zajęć weźmiesz udział w podróży kajakiem po Antarktydzie, a takżę przeniesiesz się na afrykańskie równiny i poznasz żyjące tam zwierzęta. Podczas lekcji staniesz twarzą w twarz ze Słoniami, Żyrafami, Zebrami, Pingwinami, Lwami morskimi i wieloma innymi zwierzętami żyjącymi na obu kontynentach. 

Poznasz klimat tych miejsc i dowiesz się dlaczego Antarktyda nazywana jest największą pustynią świata mimo, że właśnie tam została odnotowała najniższa zbadana kiedykolwiek temperatura na Ziemi! Dowiesz się dlaczego nie ma na niej Eskimosów i niedźwiedzi polarnych i poznasz też dużo ciekawych faktów na temat pingwinów. Czy wiedziałeś na przykład, że naukowcy zaobserwowali, że pingwiny często jedzą kamienie a także, że mają łaskotki jak ludzie?

W drugiej części lekcji przeniesiesz się do Afryki i poznasz żyjące tam stworzenia. Będziesz mógł manipulować pogodą i ruchem zwierząt, pogłaskać zwierzęta i dowiesz się wielu ciekawych faktów z ich życia. Dlaczego zebry mają paski, dlaczego żyrafy są jedyny stworzeniami które nie mogą ziewać? Dlaczego Słonie są często określone mianem najinteligentniejszego zwierzęcia Afryki? Tego wszystkiego dowiesz się podczas naszej godzinnej lekcji. 

Ocean Rift

Zanurkuj na dno oceanu i poznaj żyjące tam stworzenia. Ocean Rift to pierwszy na świecie wodny park safari VR. Eksploruj żywy podwodny świat pełen życia, w tym delfiny, rekiny, orki, żółwie, węże morskie, promienie, manaty, lwy morskie, wieloryby, a nawet dinozaury!

Czas trwania:

15 minut lub dłużej

Wiek

Od 3 roku życia

Ilu graczy

1 osoba

Titans of Space

Podróżuj po kosmosie, poznaj najciekawsze fakty Układu Słonecznego, zostań członkiem załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i doświadcz stanu nieważkości! To wszystko wraz z narracją i komentarzem naszej kadry.

Czas trwania:

15 minut lub dłużej

Wiek

Od 4 roku życia

Ilu graczy

1 osoba

Machu Picchu z National Geographic

Odwiedź z nami najdalsze zakątki świata zanurzając się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Zobacz takie cuda swiata jak Taj Mahal, Koloseum, Operę w Sydney, wodospady Niagara i wiele innych. Jeśli chcesz zwiedzić wybrane miejsce bez konieczności wielogodzinnej podróży wystarczy zarezerwować to doświadczenie i odwiedzić nasz salon.

Czas trwania:

15 minut lub dłużej

Wiek

Od 7 roku życia

Ilu graczy

1 osoba

Nature Trek

Przenieś się na sawannę i stań oko w oko z lwami, zebrami, żyrafami czy afrykańskimi słońmi. Steruj pogodą, kontroluj noc lub kształtuj swój własny świat. Doświadcz życia dzikich zwierząt w ich naturalnym środkowisku. 

Czas trwania:

15 minut lub dłużej

Wiek

Od 4 roku życia

Ilu graczy

1 osoba

Malowanie w VR

Namaluj i twórz przestrzenne obiekty w świecie VR – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Po co malować na kartce w 2D jak można robić to w 3D? 

Malowanie w VR to nie tylko przyjemna rozrywka, ale przede wszystkim aplikacja, która rozwija zdolności plastyczne, motoryczne oraz kreatywność dzieci i młodzieży.

Czas trwania:

30 minut lub dłużej

Wiek

Od 6 roku życia

Ilu graczy

1 osoba

Tworzenie rzeźb w VR

Stwórzcie razem ze swoim dzieckiem wirtualny świat budując całe obiekty od zera i współpracując ze sobą przy ich tworzeniu! Dodawaj gotowe elementy jak klocki, dinozaury, drzewa i zmieniaj je według uznania. Aplikacja pozwala tworzyć aż 4 osobom naraz jeden wspólny świat.

Czas trwania:

30 minut lub dłużej

Wiek

Od 6 roku życia

Ilu graczy

1-4 osoby

Antarktyda z National Geographic

Wyrusz kajakiem na Antaktydzie, oglądaj lodowce i obserwuj zwięrzęta żyjące w tym środowisku – takie jak pingwiny, lwy morskie i wiele innych stworzeń. Cała podróż ma na celu odnalezienie zaginionej kolonii pingwinów

Czas trwania:

30 minut lub dłużej

Wiek

Od 6 roku życia

Ilu graczy

1 osoba

Scroll to Top
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.