Edukacja

Przyjdź z rodziną, aby wspólnie odkrywać otaczający nas świat w nieznany dotąd sposób!

Zostań częścią załogi Stacji Kosmicznej, poznaj układ planetarny i doświadcz stanu nieważkości

Przenieś się do niezgłębionej dżungli lub na dno oceanu i poznaj żyjące tam stworzenia

Naszym flagowym produktem są jedyne w Polsce, specjalnie stworzone zajęcia edukacyjne w VR, przygotowane przez naszą przyjazną oraz wyspecjalizowaną kadrę pedagogów i miłośników VR.

Zapraszamy na pokazy edukacyjne skierowane do uczniów szkół podstawowych, licealnych a także dla osób dorosłych i całych rodzin. Nasze zajęcia są prowadzone przez osoby które potrafią idealnie dopasować materiał do wieku i zainteresowań uczestników. Posiadamy w ofercie również wiele reportaży, filmów dokumentalnych i innych materiałów edukacyjnych.

Nie możesz znaleźć na stronie odpowiednich pokazów dla swoich uczniów lub dzieci? Skontaktuj się z nami a odpowiemy na jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty edukacyjnej!

Kosmos

Zobacz Ziemię z perspektywy Kosmosu, podróżuj po Układzie Słonecznym poznając planety i księżyce orbitujące wokół Słońca, a także zostań członkiem załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i doświadcz stanu nieważkości!

Czas trwania zajęć: 1 godzina

Pokaż więcej

Miasta i zabytki

Odwiedź z nami najdalsze zakątki świata zanurzając się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Zobacz takie cuda swiata jak Taj Mahal, Koloseum, Operę w Sydney, wodospady Niagara i wiele innych. Jeśli chcesz zwiedzić wybrane miejsce bez konieczności wielogodzinnej podróży wystarczy zarezerwować to doświadczenie i odwiedzić nasz salon.

Czas trwania zajęć: 1 godzina

Pokaż więcej

Świat zwierząt

Przenieś się na sawannę i stań oko w oko z zebrami i afrykańskimi słoniami. Znajdź się w środku niezgłębionej dżungli i doświadcz życia tropikalnych zwierząt w ich naturalnym środowisku. Zanurkuj na dno oceanu i poznaj żyjące tam stworzenia. A może jesteś ciekawy życia pingwinów i innych mieszkańców Antarktydy? To wszystko dostępne w naszej dedykowanej serii lekcji o fascynującym świecie zwierząt.

Czas trwania zajęć: 1 godzina

Pokaż więcej

Nasi specjaliści:

Piotr Żyhatyński

Współzałożyciel Oazy VR a także twórca platformy edukacyjnej Kognita. Pasjonat historii, astronomii, fizyki ze sporym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć edukacyjnych. Promotor wykorzystania nowych technologii w nauczaniu w klasach podstawowych oraz licealnych

Zobacz, jak wyglądają zajęcia edukacyjne prowadzone przez nas w Wirtualnej Rzeczywistości!​

Przewiń do góry
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.