Nic tak nie poprawia humoru jak dobra zabawa z przyjaciółmi! Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć w naszym salonie grupę znajomych Pana Piotra z tygodnika PASSA. Zaproponowaliśmy im na początek jedną z naszych symulacji: „Richie’s plank experience”, w której mogli spróbować przejścia po drewnianej desce wiszącej na szczycie 10-cio piętrowego wieżowca. „Ręce same się pocą, zaś błędnik wariuje” napisał Pan Piotr, niby deska leży na podłodze, a jednak nie jest tak łatwo pokonać naszą deskę kiedy umysł płata figle dzięki wirtualnej rzeczywistości.
Chociaż posiadamy wiele klasycznych gier VR, chcieliśmy pokazać naszym gościom że można się bawić ale też uczyć. Zaproponowaliśmy im różne pokazy edukacyjne do wypróbowania, dzięki którym można poznać sekrety kosmosu jak i eksplorować różne zakątki ziemi, np. afrykańską sawannę, morskie głębiny lub łąkę na której odpoczywają leśne zwierzątka. Emocje sięgały zenitu, sam Pan Piotr w swoim artykule napisał: „Wirtualna rzeczywistość, prezentowana przez Oazę VR, wkręca naprawdę mocno!”.
Bardzo się cieszymy że naszym gościom spodobały się gry które im zaprezentowaliśmy, i oczywiście zapraszamy Was do przeczytania całego artykułu o nas w tygodniku PASSA:
http://www.passa.waw.pl/artykul/oaza-vr-na-wilanowie,4939?ref=5
Jeśli chcecie poznać całą ofertę naszego salonu zachęcamy do zajrzenia tutaj:
https://oazavr.pl/rozrywka/
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *