Imprezy firmowe w salonie VR!

Zorganizuj imprezę integracyjną dla swojej firmy w oryginalny sposób! 

Team building, rywalizacja i emocje przy zabawie z kolegami i koleżankami z pracy gwarantowane!

Oferujemy ponad 50 gier i aplikacji w tym gry multiplayer w które można grać w wiele osób naraz.

Skontaktuj się z nami a przygotujemy zestaw gier i aplikacji vr oraz plan imprezy dobrany specjalnie dla ciebie i Twojego zespołu.

Organizacja imprez firmowych nie należy do najłatwiejszych, ale dzięki wirtualnej rzeczywistości masz okazję wzbogacić swoją imprezę o coś wyjątkowego.

Posiadamy 9 stanowisk VR wyposażonych w najnowszy bezprzewodowy sprzet VR i PC, które pozwalają korzystać z licznego grona gier i aplikacji VR. Część z gier moga Państwo zobaczyć na naszej stronie Rozrywka. Wśród nich znajduje się przejażdzka rollercoasterem, skok z budynku z 80 piętra, gry muzyczne, strzelanki i walki bokserskie z kolegami z zespołu.W naszym salonie możemy zorganizować imprezę do 16 osóbDodatkowo zapewniamy jedzenie i napoje zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Chętnie podejmiemy się również spełnienia innych nietypowych pomysłów na Państwa imprezę integracyjną!

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie oraz wycenie.

Oferta jedzeniowa – kliknij aby pobrać

Wynajem VR na imprezy firmowe

Szukasz oryginalnego pomysłu na imprezę organizowaną przez twoją firmę?

Oferujemy wynajem stanowisk VR, które będą stanowić doskonałą atrakcję na event firmowy czy targi branżowe. Podróż po wirtualnej rzeczywistości pozwoli Tobie i Twoim gościom doświadczyć świata, w którym nie ma ograniczeń. 

Decydując się na wynajem tego typu atrakcji możesz mieć pewność, że nikt nie będzie się nudził. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, dawkę adrenaliny i masę śmiechu. 

Oaza VR Impreza firmowa
Scroll to Top
[bookero_form]

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.